Embassy English - Avustralya - Avustralya
EMBASSY ENGLISH - AVUSTRALYA, AVUSTRALYA
Bulunduğu şehirler
Brisbane,Melbourne,Sydney

Embassy’nin Avusturalya’da Melbourne, Sydney, Gold Coast, Brisbane, Cairns ve Perth’de merkezleri mevcuttur. Kursların çoğu her Pazartesi günü başlar. Dersler 60 dakika sürer. Sınıf kontenjanı 12, en çok 18’dir. Minimum katılım yaşı ise 16’dır. 

KURS MERKEZLERİ :

Melborune :
Melbourne, Avusturalya’nın 2. büyük şehridir. Üstün bir ulaşım ağına sahip olan Melbourne, güçlü bir akademik geleneğe sahip kozmopolit ve güvenli bir şehirdir. Okul, merkezi bir bölgede olup modern bir binadadır. Taylors College bünyesinde olup üniversitelere, mağazalara, sinema ve restoranlara yakındır. Ayrıca sağlık merkezi, müzik ve grafik sanatlar tesisleri gibi Taylors College olanaklarından da yararlanabilirsiniz.

Sydney :
Sydney, çarpıcı limanı ve eşsiz Opera House’ı ile dünyanın en harika şehirlerinden biridir. Ayrıca Bondi Sahili, Harbour Bridge köprüsüne yakın olan koloni döneminin Rocks bölgesi ve yakınlarındaki Blue Mountains dağları şehrin en güzel yerleri arasındadır. Okul, şehrin merkezinde olup bir dizi mağaza, kafe, restoran ve barla çevrilidir. Kampüs, Martin College ile paylaşılmaktadır. Otobüsle ulaşılan merkez, Darling Harbour ve Chinatown gibi ünlü turistik yerlere yakındır.

Brisbane :
Queensland’in en canlı başkent şehri olan Brisbane yaşamak ve eğitim almak için en ideal yerlerdendir. Martin Koleji ile aynı binada olan yer alır ve sınıflar son teknoloji ile kurulmuştur.

 


koc
setur

Sitemizde bulunan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Güncel bilgiler için ofislerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Setur Genel Müdürlük - (0216) 554 3891 / egitim@setur.com.tr
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması