GLS - ALMANYA - Almanya
GLS - ALMANYA, ALMANYA

Berlin şehir merkezinde bulunan okulda tüm sene boyunca devam eden yoğun Almanca kursları bulunmaktadır. İlk gün katıldığınız seviye tespit sınavını takiben kendi seviyenizdeki sınıfla birlikte eğitiminize başlarsınız. Okulda wireless internet erişimi ve öğrencilerin kendilerinin çalışabilecekleri merkez vardır.

PROGRAMLAR

Standard Kurs :
Haftada 20 ders eğitimi içerir. 1 ders 45 dakika sürer. Dersler 9:15-12:30 arasında gerçekleşir. Maksimum sınıf mevcudu 12 kişiden oluşur. Başlangıç düzeyinden ileri seviyeye kadar 6 ayrı seviyede eğitim verilir. Minimum katılım süresi 2 haftadan başlar. Bu kurs her Pazartesi günü başlar ama başlangıç seviyesindeki öğrenciler ayda bir kere açılan tarihte katılabilirler. Minimum katılım yaşı 16’dır.

Intensive Kurs : Haftada 30 ders eğitimi içerir. 1 ders 45 dakika sürer. Dersler 9:15-14:30 arasında gerçekleşir. Maksimum sınıf mevcudu 12 kişiden oluşur. Başlangıç düzeyinden ileri seviyeye kadar 6 ayrı seviyede eğitim verilir. Minimum katılım süresi 2 haftadan başlar. Bu kurs her Pazartesi günü başlar ama başlangıç seviyesindeki öğrenciler ayda bir kere açılan tarihte katılabilirler. Minimum katılım yaşı 16’dır.

Crash Kurs : Haftada 30 ders eğitimi içerir. 1 ders 45 dakika sürer. Dersler 9:15-14:30 arasında gerçekleşir. Yalnız bu programda gündüz 4 ders grupla, geri kalan 2 ders ise bire bir yapılır. Maksimum sınıf mevcudu 12 kişiden oluşur. Başlangıç düzeyinden ileri seviyeye kadar 6 ayrı seviyede eğitim verilir. Minimum katılım süresi 1 haftadan başlar. Bu kurs her Pazartesi günü başlar ama başlangıç seviyesindeki öğrenciler ayda bir kere açılan tarihte katılabilirler. Minimum katılım yaşı 16’dır.


koc
setur

Sitemizde bulunan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Güncel bilgiler için ofislerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Setur Genel Müdürlük - (0216) 554 3891 / egitim@setur.com.tr
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması