Kaplan International - Kanada - Kanada
Bulunduğu şehirler
Toronto , Vancouver

A.B.D. de eğitim konusunda uzman ve sınav hazırlığında dünya lideri olan Kaplan okullarının sunduğu hizmetler arasında; İngilizce dil eğitimi,sınav hazırlığı, özel ders ve online kurs seçenekleri bulunmaktadır. Üniversiteye yerleştirme servisi, dünyanın en iyi üniversiteleri ile çalışarak size  bu kapıların açılmasında yardım eder.
İster Amerika’da ister Kanada’da eğitim görmeyi seçin, şehirde veya bir kampüs ortamında olsun, Kaplan merkezi sizi yerel yaşam biçimleri, kültürleri ve zevkleri ile buluşturacaktır. Kaplan okulları Amerika ve Kanada’nın en kolay ulaşılabilir bölgelerinde kurulmuştur.

Her Kaplan merkezinde, öğrenme ve iletişim teknolojileri ile donatılmış bilgisayar laboratuarı bulunmaktadır.

VANCOUVER, British Colombia
Pasifik Okyanusu ve Kuzey Shore Dağları arasında kalan Vancouver, dünyadaki yerler arasında yaşamak için standartları yüksek  üçüncü şehirdir. Whistler dağları gibi birçok yerel kayak merkezi ve milli parklar bulunur. Aynı zamanda Kuzey Amerika’nın kayak merkezi olup, açık hava sporlarının cennetidir. 2010 yılında Kış Olimpiyatlarınınyapıldığı Vancouver temiz ve güvenli bir şehirdir.
Vancouver’ da parklara, Gastown ve Granville Adalarına komşu 7 tane sahil vardır.
1988 yılında kurulan Kaplan Vancouver, ünlü alışveriş caddesi Robson’ dadır. Bir kaç dakika uzaklıkta dağları ve denizi görebilirsiniz. En yakın kayak merkezi okuldan 40 dk uzaklıktadır.  Stanley Park ve plajlara 15 dk  uzaklıktadır.


TORONTO
Ontario Gölünün kuzey kıyısında uzanan Toronto, Kanada ‘nın en büyük ve en kozmopolit şehridir.  Turizm ve açık hava sporları için en ideal merkezlerdendir. Kampüsün yakınında birçok alışveriş merkezleri bulunur. Müzik, festivaller ve gece hayatı için seçenekler fazladır. Haftasonları , Niagara Şelaleri, Montreal, Ottowa, Bostonve New York gezilerine katılabilirsiniz.
2 kampüste eğitim verir, bir kampüsü Toronto Üniversitesine yakın , diğeri ise şehir merkezinin tam kalbindedir. Kaplan, Toronto TOEFL yetkili test merkezidir. sınıflar modern döşenmiş olup, computer laboratuarı, multimedia merkezi ve wifi internet alanı bulunur. 

 

 


koc
setur

Sitemizde bulunan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Güncel bilgiler için ofislerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Setur Genel Müdürlük - (0216) 554 3891 / egitim@setur.com.tr
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması