Kaplan International Colleges - Amerika Birleşik Devletleri
KAPLAN INTERNATIONAL COLLEGES, AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI
Bulunduğu şehirler
Berkeley(CA),Boston(MA),Chicago(IL),Illinois(IL),Los Angeles(CA), Newyork(NY),Miami(FL),Philadelphia(PA),San Francisco(CA),San Diego(CA),Westwood(CA),Washington DC,

A.B.D. de eğitim konusunda uzman ve sınav hazırlığında dünya lideri olan Kaplan okullarının sunduğu hizmetler arasında; İngilizce dil eğitimi,sınav hazırlığı, özel ders ve online kurs seçenekleri bulunmaktadır. Üniversiteye yerleştirme servisi, dünyanın en iyi üniversiteleri ile çalışarak size  bu kapıların açılmasında yardım eder.

İster Amerika’da ister Kanada’da eğitim görmeyi seçin, şehirde veya bir kampüs ortamında olsun, Kaplan merkezi sizi yerel yaşam biçimleri, kültürleri ve zevkleri ile buluşturacaktır. Kaplan okulları Amerika ve Kanada’nın en kolay ulaşılabilir bölgelerinde kurulmuştur.

Her Kaplan merkezinde, öğrenme ve iletişim teknolojileri ile donatılmış bilgisayar laboratuarı bulunmaktadır.

Okul Merkezleri

MASSACHUSETTS : New England’da bulunan Massachusetts, büyük tarihi ve kültürel önemi olan bir eyalettir. Bugün ABD’nin en çok aranan eğitim yerlerinden biridir ve ülkenin en prestijli üniversite ve yüksek okullarına ev sahipligi yapar. Bu bölgede 3 okul vardır.

1.Boston
2.Harvard Square
3.Northestern University

Boston şehir merkezi :Boston Merkezinde’ki okul Faneuil Hall ve Quincy market’in magazalarına ve restoranlarına yakın, şehrin her yerine kolay erişimi olan sevimli haymarket’ta bulunmaktadır.
Harward Square :Cambridge şehiri Amerika’nın en prestijli üniversitelerinden MIT ve Harward’a ev sahipliği yapar. Kaplan Aspect bu merkezlerin tam ortasına yerleşmiştir.
Northestern University:Northeastern, Boston’un Back Bay bölgesinde 1898 yılında kurulmuş, akademik kalitesi ile tanınmış özel ve araştırma üniversitesidir.

NEW YORK : New York şehrinde 3 okul vardır.

1.Empire State Building 
2.Midtown
3.East Village

Dünyanın en canlı, en büyük şehirlerinden biri olan New-York aynı zamanda bir kültür merkezidir. Manhattan Carnegie Hall, Hard Rock Cafe, Fifth Avenue ve Theatre District’e bir iki dakika mesafededir. Ikinci okul central park’ın karşısında, Üçüncü okul ise ünlü New York Universitesine bitişik olan East Village merkezi Amerika’daki en büyük Kaplan merkezidir. Union Square, Greenwich Village ve Soho sadece birkaç rakika uzaklıktadır.

WASHINGTON  DC : Okul George Washington University ve Dupont Circle’a yakındır, buradan şehrin en dinamik bölgelerine kolay ulaşabilirsiniz. Birinci kalite eğitim tesisleri; 2 bilgisayar laboratuarı, 1 öğrenci salonu ve çalışma materyalleri ile kütüphaneyi içermektedir.

PHILADELPHIA : Bağımsızlığını 1776 yılında ilan eden , önemli bir tarihi ve akademik şehiri olan Philadelphia, ABD ‘nin ilk başkentidir. Amerika’nın en popular üniversite şehirlerinden biridir. Yenilenmiş olan okul,  şehir merkezinde City Hall’a yakındır ve şehrin başlıca çekiciliklerine kolay ulaşımı vardır.

MIAMI : Genellikle “Amerikan Riviyerası” olarak bilinen Miami, yıl boyunca güneşi ile dünyanın en güzel plajlarına sahiptir. Kaplan okul merkezi University of Miami’ nin hemen karşısında yer alır. Tüm konaklama seçenekleri toplu taşıma araçları ile okuldan 40 dk uzaklıktadır.

CHICAGO : Michigan Gölü boyunca kurulmuş rıhtım parkları, canlı müzik sahnesi ve mimarisi ile kombine edilen Chicago modern bir metrolpoldür. Sears Tower’ın 103. katı size şehiri panoromik olarak gösterir.  Okul Chicago’nun şehir merkezindedir.

ILLINOIS INSTITUTE OF TECHNOLOGY : Bronzville’ in komşusu olan Chicago’ da 20.yyın n modern mimarisi ile kurulmuş olan Illinois Institute of Technology (IIT) gerçek bir araştırma ve eğitim üniversitesidir. Kaplan-Aspect okulu öğrencileri mükemmel kampüsündeki; 24 saat açık öğrenci birliğinden, kafe,restoranları, pubları ve bowling alannından , kütüphane ve spor faaliyetlerinden yararlanabilirler.

SAN  FRANCISCO : Pasifik Okyanusu ve San Francisco arasında uzanan Amerika’nın belki de en iyi şehiridir. Okul, San Francisco’nun merkezinde kurulmuştur, popüler Union Square’ e ve Çin Mahallesinin kapısına yakındır.

BERKELEY : Öğrenci yaşamı istiyorsanız eğitim yeri olarak Berkeleyi seçebilirsiniz. San Francisco koyunun doğusunda olan şehir, University of California’ nın en eski kampüsüne sahiptir. Berkeley, San Francisco’ya metro ile sadece 30 dakika uzaklıktadır. Yürüme mesafesindeki Telegraph Avenue,Kitapçılar,kafeler ve birçok öğrenci etkinlikleri ile dolu bir alışveriş bölgesidir. Kaplan-Aspect Okulu Berkeley Square’ de UC Berkeley kampüsüne 2 blok uzaklıktadır. Öğrenciler UC Berkeley sertifika programlarına da hazırlanabilirler.

SAN DIEGO : Okul, San Diego’nun lüks tatil yeri olan La Jolla’ da kurulmuştur, şehir merkezine 15 dakika uzaklıktadır. Sahillere 5 dakika uzaklıkta ki okul La Jolla’nın magaza ve galerilerine çok yakındır.

IRVINE VALLEY COLLEGE , CALIFORNIA : Irvine , Güney California’ da çekici, güvenli , ılıman iklime sahip, öğrencilerle çevirili bir şehirdir. 3 üniversite , birçok müze, tiyaro ve alışveriş mağazaları bulunmaktadır. Los Angeles, Disneyland ve Universal Stüdyolarına çok kolay ulaşımı vardır. Kaplan-Aspect Okulu 100 hektarlık kampüse sahip Irvine Valley Colege (IVC), edebiyat ve fen dallarından en ileri teknolojilerine kadar, çeşitli derece ve sertifika programları sunan 2 yıllık bir yüksekokuldur. Öğrenciler az bir ücretle kütüphane, kompüter merkezi ve kafeterya gibi alanlarından faydalanabilirler. Kaplan’ın ileri seviye kursunu başarı ile tamamlayan öğrenciler 4 yerel yüksek okuldan herhangi birine kabul edilebilirler.

LOS ANGELES, WESTWOOD :  Yıl boyunca güneşli,kozmopolit kültürü ve yenilmez enerjisi ile “Melekler Şehiri” Los Angeles’ ta unutulmaz bir eğitim alabilirsiniz. Kaplan Okulu, güvenli bir yer olan üniversite ve alışveriş bölgesi Westwood’ da kurulmuştur.University of California, Los Angeles kampüsüne yürüme uzaklığındadır.

WHITTIER COLLEGE, LOS ANGELES : Los Angeles’in güneyinde Los Angeles’ in merkezinden 12 mil olan yer alan Whittier şehiri, çiftçilerin pazarları, sinema ve kitapçıları ile küçük bir kasabadır. Kaplan-Aspect bağımsız bir  kolej olan 4 yıllık Whittier Kolej’in içinde kurulmuştur.


koc
setur

Sitemizde bulunan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Güncel bilgiler için ofislerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Setur Genel Müdürlük - (0216) 554 3891 / egitim@setur.com.tr
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması