Language Specialist International - Birleşik Krallık
LANGUAGE SPECIALIST INTERNATIONAL, BIRLEŞIK KRALLIK
Bulunduğu şehirler
Portsmouth

Portsmouth, Ingiltere’nin güney sahilinde bulunan 800 yıllık denizcilik tarihiyle en ilginç şehirlerinden biridir. Tarihi donanma tersanesi, yılda 1 milyondan fazla ziyaretçisi ile en çok turist çeken yerlerinden biridir. Portsmouth ayrıca çeşitli eğlenceleri ve spor olanakları ile çok çekici bir tatil yöresidir  .

 Okul Portsmouth’un merkezinde ve kentin en güzel yerinde bulunmaktadır. 36 tane tam donanımlı sınıfları, kendi kendine erişim sınıfları – içlerinde TV ve ses sistemleri,sesli çalışmalar yapılabilen dil laboratuarı ve küçük bir kütüphane,ADSL ile internete sürekli bağlı CDROMLU bilgisayarlar bölümü ve renkli yazıcılar-  bulunmaktadır.  Ayrıca , bilardo , ,masa tenisi ve büyük bir eğlence dinlenme alanı vardır. Sınıflar 6 -12 öğrenci arasındadır.

Tiyatrolar,alışveriş merkezleri, restoranlar ve sahil yürüme uzaklığındadır. Londra havaalanına 75 dakika uzaklıktadır. Ayrıca denizden birçok Avrupa ülkesine ulaşmak kolaydır.

Aile yanlarında yarım pansiyon şeklindedir. İngiliz kültür ve geleneklerinin tanınması için tavsiye edilen konaklama türüdür.


koc
setur

Sitemizde bulunan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Güncel bilgiler için ofislerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Setur Genel Müdürlük - (0216) 554 3891 / egitim@setur.com.tr
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması