Rennert Bilingual - Amerika Birleşik Devletleri
RENNERT BILINGUAL, AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI
Bulunduğu şehirler
New York City(NY), Miami(FL)

İngilizce’yi Amerika ‘ da öğrenmek isteyen öğrenciler için Rennert okulları en iyi seçeneklerden biridir.

New York ve Miami şehirlerinde ki 3 okulunda , alacağınız eğitimle İngilizce iletişiminizi ilerletebilir, profesyonel amaçlarınıza ulaşabilir, belki bir Amerikan Üniversitesine gidebilir, uluslararası arkadaşlıklar kurabilirsiniz.
Rennert Okulları 36 yıllık tecrübesi ile , maksimum 10 kişilik sınıfları ve deneyimli eğitmenleri ile; İngilizce, TOEFL ve Cambridge Sınav Kursları, Üniversiteye geçiş kursları, Sanat ve Öğretmenlik Kursları sunar.

New York : Okul, Manhattan’ın merkezinde olup, Grand Central Terminaline yakındır. Sınıflar ve ofisler binanın en üstteki 2 katındadır ve her sınıf şehiri görür.  Okulun ilk günü sabah 08.00 ‘ de seviye belirlemek üzere sınav yapılır. Sınavlar;  gramer ve  kelime bilgisi ve sözlü olmak üzere  3 bölümden oluşur. Sınav sonucunda en uygun sınıfa yerleştirilirsiniz. Ve aynı gün şehiri ve okulu tanıtmak üzere oryantasyon turu yapılır.

Miami, South Beach  : Rennert South Beach, Art Deko ve butik tarzda ofis binasında South Beach'in tam kalbi olan Lincoln yolunda binanın 3 ve 4.katlarındadır. Sınıflar palmiye ağaçlı manzaralı olup, kafe ve mağazalara yakındır. 4.kat öğrencilere yemeklerini yiyebilecekleri ve yeni arkadaş edinebilecekleri geniş bir teras sunar. Washington Avenue ve sahile 2 blok uzaklıktadır ve lokal ulaşım araçlarını rahatlıkla  bulabilirsiniz. Ocean Drive, alışveriş yerleri, gece klupleri trend restoranlar, Rennert South Beach’e oldukça yakındır ve arabaya gereksinme duymazsınız.

Sınıflar, klimalı ve maksimum 15 kişiliktir. Bazı sınıflar, audio ve görsel teknolojiye göre döşenmiştir. Okulun ilk sabah saat 8:30’da seviye tespit sınavına tabi tutulursunuz. Seviyeniz sınavından sonra dersler başlar ve derslerden sonra öğrenci oryantasyonuna katılırsınız .


 


koc
setur

Sitemizde bulunan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Güncel bilgiler için ofislerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Setur Genel Müdürlük - (0216) 554 3891 / egitim@setur.com.tr
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması