St Giles - Birleşik Krallık
Bulunduğu şehirler
Brighton,Eastbourne,Londra

St. Giles Okulu’nun 4 ayrı merkezde eğitimleri vardır. Bu merkezler İngiltere’de Brighton, Eastbourne, Merkez Londra ve Londra Highgate’dir.

BRIGHTON

Okul regency-stilinde inşa edilmiş 3 geniş binadan oluşmuştur. Okuldan alışveriş yerlerine, restoranlara ve gece hayatına ulaşım çok kolaydır. Okulun bitişiğinde müzeler, galeriler ve tiyatrodan oluşan yeni bir kompleks, okulun arka tarafında halka açık bir kapalı yüzme havuzu, köşede ise yeni bir halk kütüphanesi vardır. Brighton’ın Londra’ya trenle uzaklığı 50 dakikadır.

EASTBOURNE

Okul kendi terası, bahçesi olan ve açık yüzme havuzu olan bir binadadır. Okul şehir merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Eastbourne’un Londra’ya mesafesi ise 90 dakikadır. 15 yaş ve üzeri öğrenciler yıl boyunca katılabilirler.

MERKEZ LONDRA

Okul, Londra’nın merkezinde yer almaktadır ve British Museum’a yürüyüş mesafesindedir. Alışveriş merkezlerine, müzelere, müzikallere ve diğer tüm aktivitelere yürüyüş mesafesinde yer alırsınız.

St. Giles Londra okulunun özelliklerinin arasında 29 sınıf, 16 üniteli öğrenci/öğretmen interaktif dil laboratuvarı, tv/video’nun da olduğu çalışma merkezi, bilgisayar laboratuvarı vardır.

Ders dışında kantinden hafif yemekler, kahve ve sandviçlerin keyfini çıkarabilir, ücretsiz olarak internete girebilir ya da terasta Londra’yı izleyebilirsiniz.

LONDRA HIGHGATE

Okul, Londra’nın sessiz ve tarihi bir bölümü olan kuzey Londra’da zone 3’tedir. Şehir merkezine metro ile 20 dakikada ulaşılır.

Okulda 24 tam donanımlı sınıf, bireysel çalışmaları rahatlıkla yürütebileceğiniz ve kitap ödünç alabileceğiniz bir kütüphane, dinleme ve konuşma pratiğiniz için dil laboratuvarı, bilgisayar ve video odası, internet kafede ücretsiz internet ve e-mail olanağı ve kantin mevcuttur.

Okulun en güzel bölümlerinden biri ise İngiliz stilinde dizayn edilmiş olan bahçesidir. Sıcak günlerde bazı dersler öğretmenlerin ve öğrencileren isteği doğrultusunda bahçede yapılabilir.


koc
setur

Sitemizde bulunan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Güncel bilgiler için ofislerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Setur Genel Müdürlük - (0216) 554 3891 / egitim@setur.com.tr
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması