Folkstone School of English - SES - Birleşik Krallık
FOLKSTONE SCHOOL OF ENGLISH - SES, BIRLEŞIK KRALLIK
Bulunduğu şehirler
Folkestone

1957 yılında Kent bölgesinde ‘ İngiltere’nin bahçesi’ olarak tanınan Folkstone şehirinde kurulan SES, UK Border Agency’ de  Tier 4 kapsamında sponsor olarak lisanslı okullardandır. Aynı zamanda British Council onaylı, English UK üyesidir.
Okul, Londra’ya trenle sadece 75 dakika uzaklıktadır. Charles Dickens’ın da yaşamış olduğu şehir olan Folkstone doğal güzellikleri ile turistik bir bölgedir. Şehrin Fransa’ya uzaklığı ise sadece 35 dakikadır. Birçok spor merkezine de ev sahipliği yapan şehirde kayak, yelken, golf, voleybol, yüzme, tenis, rüzgar sörfü ve kriket merkezleri vardır. Öğrencilerin ders saatleri dışında sosyal  ve kültürel olarak akla gelebilecek birçok  etkinliği birarada gerçekleştirebilecekleri bir ortamdır.

Yoğun ve küçük gruplar halinde verilen bu programlar profesyoneller için düzenlenmiştir. Katılımcılar İngilizceyi- örneğin yeni iş ortaklarınız ile uluslararası konferanslara katılarak, telefonla görüşmeler, iş görüşmeleri, satın alma gibi konularda kullanabilirsiniz.      
50 den fazla ülkeden dünyaca tanınmış firmalar bu programlara katılmışlardır. Bu firmalardan bazıları; Alcatel-Fransa, American Express-İspanya, Johnson&Johnson- Polonya, Nestle-İsviçre, Siemens- İspanya, Volkswagen- Almanya, Şimşekler Limited- Türkiye gibidir.


koc
setur

Sitemizde bulunan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Güncel bilgiler için ofislerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Setur Genel Müdürlük - (0216) 554 3891 / egitim@setur.com.tr
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması