Kingsway English Centre - Worcester - Birleşik Krallık
KINGSWAY ENGLISH CENTRE - WORCESTER, BIRLEŞIK KRALLIK
Bulunduğu şehirler
Worcester

Kingsway,  Sue ve Rick John adlı çiftin  1988 senesinde kurdugu aile atmosferinde ufak ve özel okullardan biridir. Diger okullara nazaran cok daha fazla ilgi ve birebir iletisim olan kaliteli bir okuldur, yaş ortaması 25-55 arasındadır, ortalama yaş 34 tür,  ve daha cok profesyonellere hitap eder.Küçük bir okuldur ve haftada en fazla 22 öğrenci kapasitesi vardır,
Programlara 21 ve üzeri yaş grubu katılabilir.
Worcester 95000 nüfuslu, orta İngiltere’de, Birmingham’a 40 Km, Londra’ya 150 km. uzaklıkta bir şehirdir.
İş Ingilizcesi grup (BEG) : Programlar haftada 26 ders -15 saat genel ingilizce + 11 saat iş ingilizcesi + Cuma günleri 3 saat öğle yemeğinden oluşur. Sınıflar makismum 6 kişiliktir , ortalaması 3 - 4 öğrencidir. Pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate seviyeleri katılabilir.
Business English Combination (BEC): Programlar haftada 26 ders -15 saat bire bir +11 saat küçük gruplarla iş ingilizcesi + Cuma günleri 3 saat öğle yemeğinden oluşur. Sınıflar makismum 6 kişiliktir , ortalaması 3 - 4 öğrencidir. Pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate seviyeleri katılabilir.
Business Experience Group (BXG): Program toplam 26 saatten oluşur. Haftada 15 saat sabah saatlerinde İş İngilizcesi programı verilir, öğleden sonraları ise haftada 11 saat olmak üzere  deneyimli katılımcıların oluşturduğu grup ile pratik yapılır. Cuma günleri ise öğretmen ile birlikte restoranda yemek yenir. Program sonunda BULATS sınavı alınır. Program her ay başlar, maksimum 4 haftadır. Sınıflar maksimum 6 kişiliktir , ortalaması  3 – 4 öğrencidir. 


koc
setur

Sitemizde bulunan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Güncel bilgiler için ofislerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Setur Genel Müdürlük - (0216) 554 3891 / egitim@setur.com.tr
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması