Marcus Evans Linguarama - Birleşik Krallık
MARCUS EVANS LINGUARAMA, BIRLEŞIK KRALLIK
Bulunduğu şehirler
Londra

Marcus Evans Linguarama , 35 yılı aşkın zamandır iş dünyasından profesyonel insanlara dil eğitimi sağlamaktadır. Her yıl 60 ‘ın üzerinde ülkeden birçok katılımcısı olan okula geçen sene katılanların %20 kadarı eski katılımcılar olmuştur.
Uluslararası İş dünyasinda iletişm kurabilmenin önemi göz önünde bulundurularak aşağıdaki şekilde programlar verilmektedir:

Bireysel Eğitimler ( Executive Programlar)
Grup Çalışmaları (Executive Grup Programları)
Grup ve Bireysel Eğitimler (Executive Grup  ile birleştirilmiş Programlar)
Özelleştirilmiş Grup Programları (İngilizce ve Spesifik Konular)

KURS MERKEZLERİ 

Cheney Court  - Bath
Bath; Güney Batı  İngiltere’ de dünya mirası olan Georgian Spa şehiri ve Londra’dan sonra Roman tarzı banyoları ile turistler için en popüler şehirdir.
Cheney Court, Bath şehirine 10 km uzaklıkta 17. Yüzyıla ait tipik bir İngiliz kırsal şehiridir ve  Linguarama’nın yatılı eğitim merkezidir, katılımcılar ingilizcelerini maksimum düzeyde geliştirirler. Modern ve tam donanımlı merkez en mükemmel merkezdir. Tenis kortları, spor odası, bilardo odası, televizyon odası merkezde bulunduğu gibi , koşu, sauna , golf  yapabilme olanakları vardır. Konaklamalar, özel tuvalet banyolu  ve direkt telefonlu tek kişilik odalardadır, Cumartesi günleri hariç tam pansiyondur. Çamaşırhane servisi ücretlidir. Katılımcılar laptoplarını  getirirlerse odalarında internete bağlanabilirler.
Sosyal Program, katılımcıların ingilizcelerini kullanabilmeleri için eğitmenler aktiviteler düzenlerler. Bunlardan bazıları; yönetim oyunları,iletişim aktiviteleri,pub ziyaretleri,misafir katılımcılar tarafından yapılan sunumlar ve tiyatro gezileri gibidir.
Ayrıca ekstra olarak her Çarşamba günü öğleden sonraları Bath şehirine gezi düzenlenir, alternatif olarak dilde akıcılık workshopuna katılınabilir. Cumartesi günleri ise 2 ve daha fazla hafta katılanlar için tam gün gezi düzenlenir.

Londra
Canlı ve uluslararası bir şehir olan Londra; tarih, kültür, alışveriş ve eğlenceyi size sunduğu gibi iş dünyasının global finansının da kalbidir.
Linguarama Londra, katılımcılara sunduğu yoğun programları , deneyimli eğitmenleri maksimum derecede İngilizce eğitimi almalarını sağlarlar.
Londra merkezi 2009 yılında sanat,eğitim binası olan City Tower’in 14.katına taşınmıştır.  28 dersanesi olan merkez komputer ve interaktif beyaz tahtası gibi son teknolojik materyallerle  donatılmıştır. Merkezin 14.katından St Paul Katedrali, Barbican Guildhall, St Mary Axe ve Canary Wharf ‘ı görünmektedir.
Her hafta yapılan workshoplarda , katılımcıların istenimlerine  göre çeşiştli konularda workshoplar düzenlenir. Kurs sırasında Bank of England, The Old Bailey , Hukuk  Mahkemeleri, perakendecilere ve çeşitli şirketlere ziyaretler yapılır.
Konaklamalar yüksek standartlı  ve merkeze kolay ulaşılabilecek ailelerde sağlanır, haftaiçi yarım pansiyon, haftasonları tam pansiyondur.

Stratford-upon-Avon
Güzel bir Pazar kasabası olan şehir aynı zamanda Ingiltere’nin en iyi şairi ve oyun yazarı olan William Shakespear’in doğum şehiri olması nedeniyle dünyaca ünlüdür. Bu küçük kasabayı yürüyerek gezebilirsiniz.
1989 yılında kurulan Linguarama iş dünyasından ve profesyonel insanlara yoğun eğitim sağlar. Okul, Stratford şehir merkezine 5 dk uzaklıkta, 3 katlı 26 sınıflıdır. 15, 16 ve 17. yüzyıllara ait Shakespeare evleri restore edilmiştir. Stratford evinin 3 sınıf tiyatrosu Royal Shakespeare şirketine aittir.   
Her hafta yapılan workshoplarda , katılımcıların istenimlerine  göre çeşiştli konularda workshoplar düzenlenir.Her akşam katılımcılar tarafından bir aktivite organize edilir.Haftasonları ise Warwick Kalesi, Oxford, Birmingham veya Londra’ ya geziler düzenlenir.
Konaklamalar yüksek standartlı  ve kursa en fazla 25 dk yürüme uzaklığında olan ailelerde sağlanır, haftaiçi yarım pansiyon, haftasonları tam pansiyondur.

BİREYSEL EĞİTİM

İş İngilizce dizisi programları katılımcıların gereksinimlerine ve amaçlarına yönelik oluşturulan bireysel programlardır. 
Katılımcıların  hangi konularda daha çok eğitim görmek istediklerine dair analiz ve dil testi yapılır ve doğru seviyeleri  ölçülür.
Eğitime başlamadan  ön kurs taslakları hazırlanır.
Bireysel kursunuzu tasarlayan ve sorumluluğu alan küçük çalıştırma grupları oluşturulur
Katılımcılara , eğitimleri  süresince , birçok aktivite,olay çalışması,role-play,benzetim ve gramer çalışmaları hazırlanır.
Katılımcılara, profesyonel yaşamları ile ilgili özgün materyallerini yanlarında getirmeleri tavsiye edilir.

 


koc
setur

Sitemizde bulunan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Güncel bilgiler için ofislerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Setur Genel Müdürlük - (0216) 554 3891 / egitim@setur.com.tr
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması