OISE Intensive Language Schools - Amerika Birleşik Devletleri
OISE INTENSIVE LANGUAGE SCHOOLS, AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI
Bulunduğu şehirler
Boston, San Francisco

1973 yılında kurulan okul dil eğitiminde lider olmuştur ve profesyonel ve akademik amaçlar için ideal bir yerdir. İngiltere dışında Amerika, Avustralya, Almanya, Fransa,  İspanya’ da okulları olan OISE Grubun İngiltere’ de Bristol, Cambridge, Londra, Oxford olmak üzere 4 şehirde kampüsü vardır.

BOSTON

Kampüs butik ve kafelerin en çok yer aldığı ve iş çevresi olan Back Bay’ a yürüme uzaklığında ve  Art Deco tarzındaki bina 600.000 nüfuslu Boston’un tam kalbinde 1999 yılında kurulmuştur.  Okul 50 öğrenci kapasitelidir.  Her Pazartesi başlayan okulda “Professional Purposes” olarak isimlendirilen kursları tutorial dersler altında haftada 30 ders veya tutorial ve quatorial derslerle kombine edilerek haftada 35 ders şeklinde verilir. Genel İngilizce ve Akademik amaçlı ingilizce kurslarının yanısıra  TOEFL ve TOEIC gibi sınavlara hazırlık kursları da verilir.

SAN FRANCISCO

2003 yılında 750.000 nüfuslu bu şehirde kurulan okul, birçok mağaza, restoran ve kafalerin yer aldığı Market Caddesindedir. Okula  en yakın tramway durağı ve feribot iskelesi yürüme uzaklığındadır.
Her Pazartesi başlayan okulda “Professional Purposes” olarak isimlendirilen kursları tutorial dersler altında haftada 30 ders veya tutorial ve quatorial derslerle kombine edilerek haftada 35 ders şeklinde verilir. Genel İngilizce ve Akademik amaçlı ingilizce kurslarının yanısıra  TOEFL ve TOEIC gibi sınavlara hazırlık kursları da verilir.


koc
setur

Sitemizde bulunan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Güncel bilgiler için ofislerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Setur Genel Müdürlük - (0216) 554 3891 / egitim@setur.com.tr
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması