Haziran - Temmuz ayları arasında devam eden ve 10 -17 yaş grupları arasında olantüm öğrenciler için düzenlenmiş olan dil geliştirme ve öğrenme programı Yaz Okulları, İngiltere ve Amerika başta olmak üzere;  Almanya, Avusturya, Fransa, İtalya, İspanya, İsviçre ve Kanada yaz okullarına bireysel olarak öğrenciler gönderilir,  isteğe bağlı olarak grup gönderimi oluşturulur.

Yaz Okulu

Minimum 2 hafta olan programlar, bazı okullarda 12 haftaya kadar devam eder. Dil dersleri genelde haftada 15-20 saattir. Diğer zamanlarda ise okulların sunduğu zengin bir sosyal ve sportif aktivitelerle değerlendirilerek öğrencilerin her anını eğlenceli ve verimli geçirebilmeleri için titizlikle hazırlanır. Yüzme, futbol, basketbol, voleybol tenis, jimnastik gibi sportif aktiviteler, spor turnuvaları, eğlenceli yarışmalar, yetenek gösterileri, film ve karaoke geceleri, el sanatları çalışmaları, gibi programlar aktivitelerden bazılarıdır. Haftasonları tam gün, haftaiçi ise yarım gün olarak eğlenceli geziler düzenlenir. Temsilcisi olduğumuz bazı okullarımız ise haftada 35 ders İngilizce eğitimi sundukları gibi akademik programlara da katılma olanağı sağlar.

Yaz okullarının büyük bölümü lise ve üniversitelerin kampüslerindedir ve konaklamalar genel olarak kampüslerde tam pansiyon olarak sağlanır, istek üzerine aile yanlarında da konaklama sağlanır. 


koc
setur

Sitemizde bulunan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Güncel bilgiler için ofislerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Setur Genel Müdürlük - (0216) 554 3891 / egitim@setur.com.tr
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması