Bell - Yaz Okulları - Birleşik Krallık
BELL - YAZ OKULLARI, BIRLEŞIK KRALLIK
Bulunduğu şehirler
Berkshire,Cambridge,londra,Oxfordshire

İngiltere’nin en iyi dil okulu sıralamasında ilk sıralarda yer alan Bell Okulları, tüm sene boyunca yetişkinlere verdiği eğitimin yanısıra yaz döneminde de 8-17 yaş öğrencilere de yaz okularında eğitimlerini sürdürmektedir. Bu kurslar 2,3 veya 4 haftalık dönemlerde kampüs  konaklamalı olarak gerçekleştirilir.

KURS MEKEZLERİ

Bloxham School - OXFORDSHIRE
Okul, tarihi Oxford şehrine çok yakın sakin bir kasabada kurulmuştur. Dünyadaki en eski ingilizce konuşulan üniversitelerinden olan Oxford Üniversitesinin kampüslerinden biri olan ve Harry Poter filminin çekildiği Christchurch kampüsü de bu kasabadadır.
Okul binası muhteşem bahçeleri, duvarlarla çevrili emniyetli ve sıcak ortamlı okul kampüsü yatılıdır ve dershaneleri,teknoloji ve sanat binasıdır. Spor kompleksinin dışında 16 tenis kortu, kapalı yüzme havuzu, tırmanma duvarı ve 2 sentetik çim atış sahası vardır.
Konaklama; tek ve çift kişilik odalardadır ve az sayıda 3-4 kişilik yatakhaneleri de bulunmaktadır. Tuvalet ve banyolar ortak kullanımlıdır.

The Leys School – CAMBRIDGE
Leys College tarihi Üniversitesite şehiri olan Cambridge’in tam kalbinde kurulmuştur. okul, en ünlü bağımsız okullardandır. Fitzwilliam müzesine ve James Watson ve Francis Crisck’e DNA testlerini bulmalarından dolayı Nobel Ödülü kazandıran Eski Cavendish Laboratuarına çok yakındır. Aynı zamanda Cambridge Üniversitesinin 31 Koleji de oldukça yakındır.  ve alışveriş merkezlerine yürüme uzaklığındadır. Londra’dan 85 km uzaklıktadır.
İnteraktif IT kompleksinin yanısıra yeniden inşa edilmiş eğitim binası ve projektörlü sınıfları,birçok spor ve aktivite etkinliklerinin yapılabildiği açık hava tesisleri ile öğrencilerin en çok rağbet ettiği okullardan biridir. Konaklama; tek ya da iki kişilik odalardadır, ve yatakhaneleri de bulunmaktadır. Tuvalet ve banyolar ortak kullanımlıdır.

Wellington College – BERKSHIRE
Okul, Kraliyet bölgesi ve aynı zamanda Kraliçenin ikametgahı olan Windsor Kalesinin bulunduğu Berkshire ‘ de 1859 yılında Kraliçe Victoria tarafından kurulmuştur.  Binanın çevresi 400 hektar olup Fransız şato stili ile inşa edilmiştir. Oyun alanları, açıkhava sporları ve diğer çeşitli sporlar için ideal bir merkezdir.
Konaklama; tek , çift kişilik odalarda ve yatakhanelerdedir. Banyo ve tuvalet ortak kullanımlıdır.

St Albans
Bir katedral şehiri ve Ortaçağ mimarisine sahip olan Bell St Albans, Londra’ya çok yakındır. Parkları, alışveriş merkezleri ve Arsenal Futbol takımı  ile ünlüdür. Bell okulu 60 hektarlık alanda kurulmuş olup, tek ve çift kişilik odalarda kampüs konaklama sağlar. Futbol,kriket,sanat ve el sanatları,voleybol,fotoğrafçılık ve okçuluk yapılan aktiviteler arasındadır.


koc
setur

Sitemizde bulunan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Güncel bilgiler için ofislerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Setur Genel Müdürlük - (0216) 554 3891 / egitim@setur.com.tr
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması