OISE - Boston - Amerika Birleşik Devletleri
OISE - BOSTON, AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI
Bulunduğu şehirler
Boston

Boston, 1630 yılında kolonilerin gelerek oluşturdukları Amerika’nın en eski şehirlerindendir.  Amerika’nın Harvard gibi en prestijli üniversite ve kolejleri Boston şehirindedir ve akademik ünü tüm dünyaca bilinmektedir.

Yaz okulu, Amerika’nın en üstte yer alan kolejlerinden olan ve 1852 yılında kurulan Tufts ‘ dadir.
Özellikle tıp alanında ünlü olan Tufts University kampüsü Harvard Üniversitesinden 5 dakika , şehir merkezinden ise 15 dakika uzaklıktadır. Kampüste; Tenis kortlari, futbol sahası, voleybol , basketbol alanları ve yüzme havuzunu da kapsayan spor salonu bulunmaktadır. 
Konaklamalar, 2öğrenci yurdunda olup, 2 yatak odalıdır.

Her Cumartesi geziler yapılır, müze ve sanat galerileri ziyeret edilir.  Futbol, kriket, tenis, yüzme, dans dersleri, moda tasarım, dekoratif boyama, tiyatro workshopları, masal şovları, casino gecesi, disko, film ve oyun geceleri tipik aktiviteler arasındadır. 

Charles River American English Program: haftada 22.5 saat olan programda 17.5 saat grup ile ve 5 saat ise kültürel workshoplar olarak verilir. Sınıflar 6-8 kişiliktir. Söyleyiş, heceleme, kelime ve Amerikan deyimleri işlenir. Standart İngilizceyi anlamanın yanısıra bölgesel diyalekt, genç nesilin kolay anlıyabileceği konuşmalar, profesyonalizm ve kültürel söyleyişler, Amerikan habercilerinin, politikacılarının, ve avukatların kullandığı  vokal karakteristlikler  öğretilir.

Başlama Tarihleri :
10 – 23 Temmuz – 2 Hafta   
17 – 30 Temmuz
24 Temmuz – 06 Ağustos

10 – 30 Temmuz – 3 Hafta  
17 Temmuz – 6 Agustos

10 Temmuz – 06 Ağustos – 4 Hafta   


koc
setur

Sitemizde bulunan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Güncel bilgiler için ofislerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Setur Genel Müdürlük - (0216) 554 3891 / egitim@setur.com.tr
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması