Regent- Yaz Okulları - Birleşik Krallık
REGENT- YAZ OKULLARI, BIRLEŞIK KRALLIK
Bulunduğu şehirler
Bournemouth,York,Buckingham

İngiltere’nin en iyi okullarından biri olan Regent 40 yılın üzerindeki deneyimi ile tüm yıl boyunca verdiği eğitimin yanısıra aynı kalite ile Yaz Okulların da da devam ettirmektedir.  100 farklı ülkeden gelen öğrenciler, farklı kültürlerle tanıştıkları gibi İngilizcelerini de geliştirirler. Maksimum 12 kişilik sınıflarda verilen eğitimler ; Bournemouth, Buckingham ve Tunbridge Wells şehirlerinde ki  okullarında verilir.

Kampüs konaklamalarında tek veya çift kişilik odalarda kız ve erkek öğrenciler ayrı olarak konaklarlar, tüm yemekler okulda yenir , gezi günlerinde ise öğle yemekleri paket olarak verilir.

Okullarda öğrencilerin cep harçlıkları için banka hizmeti olup, değerli eşyaları içinde kasa bulunmaktadır.

Aile yani konaklamalarda ise okula yürüme uzaklığında ailelerde konaklanılır. Öğrenciler, kahvaltı ve akşam yemeklerini ailelerde, öğle yemekleri ise aile tarafından paket olarak verilir. 
 

Eğitimler, haftada 20 ders olup sınıflar maksimum 12 kişiliktir. Öğleden sonraları yapılan aktviteler ise çeşitli sporlar, geziler, oyunlar şeklindedir. Aktiviteler kampüslere göre değişkenlik gösterirler.


koc
setur

Sitemizde bulunan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Güncel bilgiler için ofislerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Setur Genel Müdürlük - (0216) 554 3891 / egitim@setur.com.tr
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması