St Giles, ABD Yaz Okulu - Amerika Birleşik Devletleri
ST GILES, ABD YAZ OKULU, AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI
Bulunduğu şehirler
Boston,Florida,New York,San Diego,San Francisco,

1955 yılında Paul Lindsay ve eşi Diana tarafından kurulmuştur. İngiltere, Amerika, Kanada ve Brezilya’ da 7 okulu ile yıl boyunca eğitim verdiği gibi İngiltere, Amerika ve  Kanada’ da yaz kampları ile 10-17 ve 12-17 yaş grupları için hizmet verir.

Boston: Program Harvard University ' de verilir. 636 Yılında kurulan, uluslararası tanınan  Harvard Üniversitesi Amerika’nın en eski üniversitelerinden
olup en ünlü Ivy Lig üniversitesidir.  Ivy League (Sarmaşık Birliği), Amerika’nın kuzeydoğusundaki sekiz vakıf üniversitesinin oluşturduğu birliktir , akademik mükemmellik, zor öğrenci alma ve elitizm ile bağdaştırılmıştır. Okul binalarını kaplayan sarmaşıkların, bu okulların eski bir geleneğe dayandığını gösterdiğine inanılır ve bu adla anılır. Birlik okulları bugün akademik başarı olarak da üst sıradaki Amerikan okulları arasındadır. Okul Boston’a 15 dakika uzaklıktadır.

 
Florida, Tampa Bay:
St Petersburg, Tampa Bay ‘ de olan The Admiral Farragut Academy 1933 de 33 hektarlık alanda denizcilik okulu olarak kurulmuştur. Önünde kendi özel koyu vardır. Okulda ayrıca, spor salonu, birçok teniz kortu, beyzbol alanı  ve havuz da bulunmaktadır. Orlando, Disney World , Universal Studyoları ve macera adası sadece 75 dakika uzaklıktadır.

New York , Barnard College 
IVY Liginde yer alan Colombia Üniversitesine bağlı Barnard College ‘ de eğitim verilir.Broadway ana kampüsünün karşısında Manhattan’ da New York City’nin tam kalbindedir. JFK havaalanına 35 dakika, La Guardia’ya ise 25 dakika uzaklıktadır. St Giles yaz okulu 90 öğrenci kapasitelidir.

San Francisco: Programlar, 800.000 nüfuslu şehirdeki California State University  kampüsünde verilir. Kampüs Hayward Hills bölgesindedir. San Francisco’nun merkezine 40 dakika uzaklıktadır.

San Diego: 1897 yılında kurulan San Diego State üniversitesi,  San Diego bölgesinin en eski en büyük üniversitelerindendir. Kurulduğu günden itibaren gittikçe büyüyüp gelişmiş ve devlet üniversitesi olmuştur. Yaz okulu olarak öğrencileriçin en ideal merkezlerden birisidir. Plajlara oldukça yakındır. Öğrenciler, yüzme havuzu, spor alanları ile oldukça eğlenirler. Okul San Diego Havaalanına 30 dakika uzaklıktadır.


koc
setur

Sitemizde bulunan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Güncel bilgiler için ofislerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Setur Genel Müdürlük - (0216) 554 3891 / egitim@setur.com.tr
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması