St Giles, Yaz Okulu - Kanada
ST GILES, YAZ OKULU, KANADA
Bulunduğu şehirler
Vancouver, Toronto

1955 yılında kurulan St.Giles International, İngiltere, Amerika, Kanada ve Brezilya’ da 8 okulu ile yıl boyunca eğitim verdiği gibi İngiltere, Amerika ve Kanada’da yaz kampları ile 10-13 ve 14-17 yaş grupları için 29 Haziran - 3 Ağustos tarihleri arasında hizmet verir.


TORONTO - St. Andrew’s College

Kanada’nın sayılı ve bağımsız okullarından birisi olan  St Andrew Kolejinin tarihi yüzyıla dayanır.   100 hektarlık alanda kurulmuş olup, merkeze 40 dk uzaklıktadır. Okul, mimari ve modernin birleşmesi ile sunduğu akademik tesisinde öğrencilere unutulmaz bir yaz okulu yaşatır.  Kampüste, 25 mt lik bir yüzme havuzu , sanat merkezi, jimnastik salonu ve açık hava sporları için oyun alanları bulunmaktadır.
120 öğrenci kapasitesi olan okulda konaklamalar, 2 kişilik odalardadır ve tuvalet banyolar paylaşımlıdır.
3 yarım gün , 1 tam gün yapılar geziler arasında ; Toronto Turu, Niagara Şelalesini helikopter ile gezme, Kanada Wonderland, Casa Loma, CN Kulesi sayılabilir.

VANCOUVER - University of British Colombia

600.000 nüfuslu Vancouver oldukça güvenli  bir şehirdir. St Giles yaz okulu, 1908 yılında kurulmuş olan üniversite, en iyi üniversiteler içinde Kanada’da 2. Dünyada ise 40. Sıradadır. Okul, şehir merkezine  15 dakika,  birçok alışveriş alanına, eğlencelere,limana ve Pasifik Okyanusuna yürüme uzaklığında olan kampüs hektarlarca bahçelere sahiptir .
Kampüste, spor salonları, Antropoloji, Müzesi, Botanik Bahçeleri bulunmaktadır.

Eğitimler haftada 20 ders (16.7 saat)olup, sınıflar maksimum 15 kişiliktir. 200 öğrenci kapasiteli olan kampüste odalar, tek yada çift kişiliktir  ve banyo-tuvaletler ortaktır.
3 yarım gün , 1 tam gün yapılar geziler arasında ; Vancouver Turu, Whistler (ekstra ücretli) , Vancouver Adaları, Calgary (ekstra ücretli), Bilim Dünyası, Stanley Park, Vancouver Akvaryumu, Grouse DağıCapilano Suspension Köprüsü gibidir.

 


koc
setur

Sitemizde bulunan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Güncel bilgiler için ofislerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Setur Genel Müdürlük - (0216) 554 3891 / egitim@setur.com.tr
Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması